Pro fanoušky máme připraveny slevové kupony a soutěže o vlasovou kosmetiku nebo Tangle Teezer kartáče.

 

 Potřebujete vlasy na prodlužování vlasů vidět osobně?

Nebo osobně prokonzultovat produkty vlasové kosmetiky či péči o Vaše vlasy?

 

Můžete nás navštívit po předchozí domluvě v kadeřnictví www.jkstyle.cz v Praze (Praha 6)

Veškerá vlasová kosmetika (nejen Label.m), vlasy a potřeby na prodlužování vlasů (Tangle Teezer atd.) jsou v externím skladu a je potřeba zboží do kadeřnictví přivést. V kadeřnictví je pouze část sortimentu.

 

Chcete vlasy i aplikovat od proškolené kadeřnice?

Domluvte se přímo s ní (může provést prodloužení vlasů keratinem či PU pásky) na telefonu 733 656 090

 


Úvod » Prodlužování vlasů dle metod

Prodlužování vlasů dle metod

Vyberte si dle jednotlivých metod prodlužování vlasů.

 Vlasy - Pu pásky   Clip-in vlasy = klipy 

Prameny s keratin   Prameny s microring


 

Proč si nechat vlasy prodloužit?

Dlouhé vlasy jsou přece sexy a každá žena by je chtěla. 60cm vlastních vlasů vám ale poroste třeba i 10 let. Proto je prodlužování vlasů především pro ženy, kterým se nechce tak dlouho čekat. Také je vhodné pro ženy, které nemají kvalitní vlasy, mají řídké vlasy apod. Za pár hodin z vás může být dlouhovlasá kočka.
Prodloužené vlasy jsou od těch vašich v podstatě nerozeznatelné. Nemusíte se tedy bát, že byste po prodloužení vlasů vypadala nepřirozeně. Samozřejmostí je poctivá péče o prodloužené vlasy, pak váš účes bude vypadat vždy dobře. Vlasy je možné volit v různých barvách, délkách či kvalitě a hustotě.

 

Metody prodlužování vlasů

 

1) Keratin

Pro tuto metodu je potřeba mít vlasové prameny zakončeny keratinem (hmota, která je součástí struktury živých vlasů - vlasy po prodloužení vypadají zdravě a nevysychají). Důležitá je především kvalita keratinu (my používáme certifikovaný). Pro aplikaci jednotlivých pramenů se používají speciální kleště - ty se zahřejí až na 200C - při této teplotě se keratin roztaví. Po roztavení se keratin spojí s vlasy, pomocí prstů se zacelí a zchladne. Spoj je následně velmi pevný. Potřeba posunutí záleží na rychlosti růstu vlasů, tedy jak se rychle spoje posunou od kořínků vlasů. Zpravidla se posunutí provádí přibližně po 3 měsících. Následně se spoje oddělí pomocí odstraňovače a speciálních kleští. Posléze se vlasy posunou k temeni hlavy. Aplikace 100 pramenů trvá kolem 3 hodin.

Výhodou je pevnost spojů a jejich "neviditelnost"

Nevýhodou je "pramínkování" vlasů a doba aplikace.

Prodlužování vlasů metodou Keratin

 

2) Microring

U této metody není potřeba mít dražší vybavení (kleště), jelikož je aplikace prováděna za studena. Prameny vlasů jsou pro aplikaci opatřeny micro kroužkem, některé navíc očkem pro rychlejší navlékání potřebného množství vlasů. Pokud prameny nejsou opatřeny očkem, používá se "navlékátko". Pramen je tedy micro kroužkem navléknut na přírodní vlas a následně uzavřen pomocí kleští. Při posunutí se micro kroužek pouze pootevře pomocí kleští a posune blíže k temeni hlavy. Pokud se kroužek rozbije, je možné jej samozřejmě dokoupit bez nutnosti nakupování pramenů vlasů. Stejně jako u předchozí metody se prameny posouvají po přibližně 3 měsících dle rychlosti růstu vlasů. Micro kroužky mají různé barvy pro zmenšení viditelnosti v různých odstínech vlasů. Délka metody je kratší - trvá přibližně 2 - 3 hodiny.

Výhodou je pevnost spojů a kratší doba posouvání pramenů.

Nevýhodou je pocit kroužků v hlavě a "pramínkování".

 
Prodlužování vlasů metodou Microring

 

3) PU pásky

Jedná se o nejrychlejší metodu v prodlužování či zhušťování vlasů, při které jsou vlasy aplikovány na přibližně 3 měsíce (dokud vlasy neodrostou). Aplikují se vlasové pásky, které jsou opatřeny lepící plochou. Mezi 2 pásky se vkládá pár vlasů, které mají být prodlouženy nebo zhuštěny. Pro efektivnější zpevnění spoje je možné použít žehličku na vlasy, kterou se spoj přidrží. Tato metoda je nejšetrnější, neboť tlak se rozkládá na větší plochu a vlasy tak nejsou extrémně zatěžovány. Nejsou také používány kroužky, které mohou vlas, při neopatrném zacházení, mechanicky poškodit. Posunutí pásek se provádí použitím odstraňovače keratinu. Na pásky jsou následně opět aplikovány lepící plochy a pásek přelepen blíže ke kořínkům. Aplikace trvá kolem 30 minut. Na zhuštění vlasů je možné aplikovat 20 pásků, pro prodloužení 30 - 40 pásků dle velikosti hlavy a hustoty vlasů.

Výhodou je nejpřirozenější vzhled, protože vlasy "nepramínkují", a rychlost aplikace.

Prodlužování vlasů metodou PU pásků

 

4) Clip-in vlasy

Kouzlo této metody je v prodloužení vlasů v pohodlí domova, bez potřeby kadeřnice. Podstata metody spočívá v připevnění šesti až osmi pásů vlasů pomocí speciálních sponek. Sponky jsou připevněny k pásům a chrání vlasy před sklouznutím. Aplikace je jednoduchá, jelikož se pouze otevřou sponky, pás se umístí do určité pěšinky a sponky se zavřou. Již po několika minutách může být zhuštění nebo prodloužení vlasů hotové. Vlasy je ale potřeba sundavat, jelikož se nejedná o trvalou aplikaci. Sundavání vlasy tolik nezatěžuje a prodlužuje jejich životnost.

Výhodou je rychlost a pohodlnost aplikace.

Nevýhodou je nestálost prodloužení.

Prodlužování vlasů metodou Clip-in

Nejoblíbenější produkty kategorie
 
NmY2OWNlY