Metódy predlžovania vlasov

Clip-in metóda

 

Clip-in metóda- praktická, rýchla a oblúbená. Metóda vhodná pre rôzne príležitosti. Príčesky Clip in sú vlasy našité do pásov a uchytávajú sa pomocou malinkej sponky Clip- ľudovo nazývaná tiež pukačka.Za pomoci malých klipov si môžete vlasy predĺžiť i sami. Clip-in je na jednoduchší , najrýchlejší a najlacnejší spôsob predlžovania vlasov. Jednotlivé pramienky sa upevňujú k Vašim vlasom pukačkami , ktoré spoľahlivo držia, sú veľmi ľahké a dobre sa s nimi manipuluje.

Pukačky majú pásik proti zošmyknutiu. Výhodou takéhoto predlženia je že predlžovače nemusíte vo Vašich vlasoch nosiť stále, ale len keď potrebujete. Doba úpravy je cca: 10 minút.

 

SKIN-tape metóda predlžovania vlasov

 

SKIN-tape metóda-je práve jednou z najnovších metód predlžovania a zahusťovania vlasov.

 

Horúci hit! Jedná sa o vlasy prilepené "lepiacou páskou," ktorá sa potom aplikuje na vlastné pramene vlasov. Hair Tape sú veľmi tenké pásiky s neviditeľným lepením, vďaka ktorým bude Váš účes módny a avantgardný. Pásiky používané touto metódou sú medicínsky testované, antialergické a priaznivo pôsobia na pokožku. Dôležité je tiež, že prichytávanie sa realizuje na vlasoch bez bezprostredného dotyku s pokožkou.

Po odrastení /3až 6 mesiacov/- podobne ako pri keratínovej metóde je vhodné prísť na posunutie. Veľkou výhodou tejto metódy je podstatne kratší čas strávený v salóne. Samotná aplikácia totiž trvá len 1 hodinu.

Keratínová metóda predlžovania vlasov

Keratínová metóda-vlasy upravené do jednotlivých pramienkov sú pôsobením tepla upevňované na Vaše vlasy keratínovým spojivom. Táto metóda je jednou z najpoužívanejších metód predlžovania vlasov. K tejto metóde je potrebné zakúpiť si: 100 až 150 vlasových prameňov na tepelnú keratínovú aplikáciu tepelné kliešte plastové šablóny ochrana pokožky pred popálením Dĺžka napájania 3 až 4 hodiny, trvácnosť 3-4 mesiace potom nutné prepojenie - posun prameňa k pokožke hlavy. 

Metóda predlžovania vlasov mikroring 

Metóda mikroring-vlasové pramienky sú upevnené mechanickým stlačením malého krúžku za studena na Vaše vlasy. Metóda je veľmi šetrná k vlasom, nakoľko nami používané mikrokrúžky sú zvnútra potiahnuté silikónom. V ideálnom prípade si vyžaduje pravidelné kontroly spojov u kaderníka. Nakoľko sú však mikrokrúžky vyrobené z hliníka alebo medi, je treba pamätať na možnosť vzniku alergickej reakcie u osôb s citlivou pokožkou. K tejto metóde je potrebné zakúpiť si: 100 až 150 vlasových prameňov na mikroring aplikáciu špeciálny háčik zo slučkou 100 až 150 mikrokružkov z ľahkého kovu kliešte na studené napájanie Dĺžka napájania 2 až 3 hodiny, trvácnosť 3-4 mesiace potom nutné prepojenie - posun prameňa k pokožke hlavy

Trubičková metóda predlžovania vlasov

Trubičková metóda-táto metóda ja akýmsi kompromisom medzi keratínovou a mikroringovou metódou. 

Vlasy v pramienkoch sú spojené keratínom alebo špeciálnym lepidlom na vlasy, na ktoré je nanesený špeciálny piesok. Pramienky sú následne upevnené na vlasy pomocou tenkej trubičky, ktorá sa pôsobením tepla zmrští a tým zabezpečí kvalitný spoj. K tejto metóde je potrebné zakúpiť si: 100 až 150 vlasových prameňov na studenú aplikáciu 100 až 150 špeciálnych umelo-hmotných trubičiek špeciálny háčik zo slučkou tepelné kliešte alebo vlasový konektor plastové šablóny, ochrana pokožky pred popálením

Dĺžka napájania 2 až 3 hodiny, trvácnosť 3-4 mesiace,potom nutné prepojenie - posun prameňa k pokožke hlavy. Pramienkovanie - znamená úpravu vlasov do pramienkov na rôzne druhy predlžovania. Najčastejšie je ako spojivo použitý keratín o forme granúl alebo tyčiniek, ktorý sa nanáša na pramene pomocou tepla (taviaca pištoľ, tepelné taviace kliešte, taviaca nádoba) a tvaruje sa podľa toho, aká metóda predlžovania bude použitá. Typy spojov sú odvodené od tvaru, ktorý vidite v priereze spoja:

  • U a V spoj = keratínová metóda
  • I spoj = metóda mikroring
  • O spoj = trubičková metóda

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie