Metódy predlžovania vlasov

Clip-in metóda

 

Clip-in metóda- praktická, rýchla a oblúbená. Metóda vhodná pre rôzne príležitosti. Príčesky Clip in sú vlasy našité do pásov a uchytávajú sa pomocou malinkej sponky Clip- ľudovo nazývaná tiež pukačka.Za pomoci malých klipov si môžete vlasy predĺžiť i sami. Clip-in je na jednoduchší , najrýchlejší a najlacnejší spôsob predlžovania vlasov. Jednotlivé pramienky sa upevňujú k Vašim vlasom pukačkami , ktoré spoľahlivo držia, sú veľmi ľahké a dobre sa s nimi manipuluje.

Pukačky majú pásik proti zošmyknutiu. Výhodou takéhoto predlženia je že predlžovače nemusíte vo Vašich vlasoch nosiť stále, ale len keď potrebujete. Doba úpravy je cca: 10 minút.

 

SKIN-tape metóda predlžovania vlasov

 

SKIN-tape metóda-je práve jednou z najnovších metód predlžovania a zahusťovania vlasov.

 

Horúci hit! Jedná sa o vlasy prilepené "lepiacou páskou," ktorá sa potom aplikuje na vlastné pramene vlasov. Hair Tape sú veľmi tenké pásiky s neviditeľným lepením, vďaka ktorým bude Váš účes módny a avantgardný. Pásiky používané touto metódou sú medicínsky testované, antialergické a priaznivo pôsobia na pokožku. Dôležité je tiež, že prichytávanie sa realizuje na vlasoch bez bezprostredného dotyku s pokožkou.

Po odrastení /3až 6 mesiacov/- podobne ako pri keratínovej metóde je vhodné prísť na posunutie. Veľkou výhodou tejto metódy je podstatne kratší čas strávený v salóne. Samotná aplikácia totiž trvá len 1 hodinu.

Keratínová metóda predlžovania vlasov

Keratínová metóda-vlasy upravené do jednotlivých pramienkov sú pôsobením tepla upevňované na Vaše vlasy keratínovým spojivom. Táto metóda je jednou z najpoužívanejších metód predlžovania vlasov. K tejto metóde je potrebné zakúpiť si: 100 až 150 vlasových prameňov na tepelnú keratínovú aplikáciu tepelné kliešte plastové šablóny ochrana pokožky pred popálením Dĺžka napájania 3 až 4 hodiny, trvácnosť 3-4 mesiace potom nutné prepojenie - posun prameňa k pokožke hlavy. 

Metóda predlžovania vlasov mikroring 

Metóda mikroring-vlasové pramienky sú upevnené mechanickým stlačením malého krúžku za studena na Vaše vlasy. Metóda je veľmi šetrná k vlasom, nakoľko nami používané mikrokrúžky sú zvnútra potiahnuté silikónom. V ideálnom prípade si vyžaduje pravidelné kontroly spojov u kaderníka. Nakoľko sú však mikrokrúžky vyrobené z hliníka alebo medi, je treba pamätať na možnosť vzniku alergickej reakcie u osôb s citlivou pokožkou. K tejto metóde je potrebné zakúpiť si: 100 až 150 vlasových prameňov na mikroring aplikáciu špeciálny háčik zo slučkou 100 až 150 mikrokružkov z ľahkého kovu kliešte na studené napájanie Dĺžka napájania 2 až 3 hodiny, trvácnosť 3-4 mesiace potom nutné prepojenie - posun prameňa k pokožke hlavy

Trubičková metóda predlžovania vlasov

Trubičková metóda-táto metóda ja akýmsi kompromisom medzi keratínovou a mikroringovou metódou. 

Vlasy v pramienkoch sú spojené keratínom alebo špeciálnym lepidlom na vlasy, na ktoré je nanesený špeciálny piesok. Pramienky sú následne upevnené na vlasy pomocou tenkej trubičky, ktorá sa pôsobením tepla zmrští a tým zabezpečí kvalitný spoj. K tejto metóde je potrebné zakúpiť si: 100 až 150 vlasových prameňov na studenú aplikáciu 100 až 150 špeciálnych umelo-hmotných trubičiek špeciálny háčik zo slučkou tepelné kliešte alebo vlasový konektor plastové šablóny, ochrana pokožky pred popálením

Dĺžka napájania 2 až 3 hodiny, trvácnosť 3-4 mesiace,potom nutné prepojenie - posun prameňa k pokožke hlavy. Pramienkovanie - znamená úpravu vlasov do pramienkov na rôzne druhy predlžovania. Najčastejšie je ako spojivo použitý keratín o forme granúl alebo tyčiniek, ktorý sa nanáša na pramene pomocou tepla (taviaca pištoľ, tepelné taviace kliešte, taviaca nádoba) a tvaruje sa podľa toho, aká metóda predlžovania bude použitá. Typy spojov sú odvodené od tvaru, ktorý vidite v priereze spoja:

  • U a V spoj = keratínová metóda
  • I spoj = metóda mikroring
  • O spoj = trubičková metóda
Späť do obchodu