Renovix na vlasy

Výživový doplnok Renovix urdržuje vlasy krásne a podporuje ich rast. Renovix je komplexný nutrikozmetický prípravok s obsahom vyváženej kombinácie prírodných rastlinných extraktov

Kúpiť Renovix so zľavou


Ak objednáte 2 a viac produktov Renovix, doprava bude ZADARMO.

Kód: 51
€18,49 –29 % €12,99
renovix na vlasy
Akcia Tip Výpredaj
€18,49 –29 %

Renovix poskytuje starostlivosť o vlasovú pokožku

Unikátne zloženie prípravku Renovix podporuje rast a komplexnú výživu vlasovej pokožky. Renovix obsahuje prírodné látky metionín, praslička, pivovarské kvasnice, rakytník, pŕhľava, Aloe, koenzým Q10, , biotín, niacín, vitamín D a zinok. Kombinácia látok  pomáha udržiavať vlasovú pokožku v dobrej kondícii a zároveň niektoré zložky pomáhajú ošetrovať vlas z vnútra. 

Účinky látok v prípravku Renovix

Komplexný nutrikozmetický prípravok Renovix obsahuje  kombinácie prírodných rastlinných extraktov, s priaznivými účinkami na vlasy.

  • Roketa - podporuje rast vlasov.
  • Zdravé vlasy Praslička, pŕhľava, biotín a zinok prispievajú k udržaniu optimálneho stavu vlasov, pomáhajú ich tak udržiavať zdravé – prirodzene krásne.
  • Mineralizácia a ochrana pred voľnými radikálmi - Praslička podporuje normálnu mineralizáciu vlasov. Vitamíny E, Aloe vera a zinok prispievajú k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom (negatívnym pôsobením voľných radikálov).
  • Starostlivosť o vlasovú pokožku - Aloe vera, rakytník, biotín, niacín a zinok prispievajú k udržaniu normálneho stavu pokožky.
  • Krásné vlasy Renovix je vhodným doplnkom pre komplexnú starostlivosť o zdravie a krásu vašich vlasov.

 

Späť do obchodu